Bramy garażowe segmentowe - AD Dudziak

Nasza firma jest dystrybutorem bram segmentowych niemieckiej marki Hörmann. Bramy segmentowe to bardzo komfortowe rozwiązanie dla każdego domu. Otwierają się pionowo i pozostają pod stropem – w ten sposób umożliwiają maksymalne wykorzystanie miejsca przed garażem.

Dużą zaletą bram segmentowych Hörmann jest możliwość zamówienia bramy o dowolnym kształcie otworu np. półokrągłym lub kwadratowym. Bramy segmentowe polubią również właściciele większych samochodów osobowych i vanów, gdyż szersze światło przejazdu umożliwia swobodny wjazd i wyjazd z garażu. Do listy zalet dochodzi także odporność na działanie warunków pogodowych i doskonała szczelność nie przepuszczająca deszczu i wiatru do środka garażu.

Korzystając z oferty firmy Dudziak wygląd bramy dopasować można do charakteru całej elewacji.
Do wyboru jest kilka rodzajów powierzchni i wiele wariantów kolorystycznych.

Wewnętrzna część bramy standardowo wykonana jest w kolorze szarobiałym RAL 9002.

Korzystanie z serwisu oznacza, że użytkownik zapoznał się z zasadami przetwarzania danych osobowych opisanymi w Polityce prywatności. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej w na ten temat w Polityce prywatności.