Bramy garażowe rolowane - AD Dudziak

Firma Dudziak produkuje bramy garażowe rolowane w oparciu o profile PA 77 ALUPROF wykonane z wysokogatunkowych blach aluminiowych pokryte wysokiej jakości lakierem. Nasze produkty doskonale sprawdzają się zarówno w nowym budownictwie, jak i budynkach już istniejących. 

Rolowana brama garażowa to dobry wybór przede wszystkim z powodu oszczędności miejsca, przez co doskonale nadaje się do budynków z krótkim podjazdem prowadzącym wprost na ulicę. Pancerz bramy pracuje w płaszczyźnie pionowej, przez co brama w żaden sposób nie ogranicza widoczności kierowcy wyjeżdżającemu na ulicę. 

Jako producent bram rolowanych zadbaliśmy także o wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną. Profile ALUPROF, na których pracujemy, charakteryzują się doskonałą trwałością zabarwienia, odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Dzięki wytrzymałej konstrukcji profili jesteśmy w stanie wyprodukować bramy nawet o bardzo dużych gabarytach. Zdalne sterowanie oraz napęd elektryczny zapewniają wysoki komfort obsługi bramy rolowanej. 

Dostępna jest szeroka gama kolorystyczna, więc każdy znajdzie idealną bramę dopasowaną do kolorystyki elewacji oraz rolet czy żaluzji zewnętrznych. 

Korzystanie z serwisu oznacza, że użytkownik zapoznał się z zasadami przetwarzania danych osobowych opisanymi w Polityce prywatności. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej w na ten temat w Polityce prywatności.